Ingatlanértékesítő karrier

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ CSAPATOM BŐVÍTÉSÉHEZ KÜLÖNLEGES, KÜLÖNC ÉS ŐRÜLT KOLLÉGÁKAT KERESEK

Olyanok jelentkezését várjuk, akik számára kiemelt értékkel bír, hogy a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, amiért cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, vidám, családias hangulatú, támogató cégkultúrát kínálunk.

Téged keresünk, ha:

  • tudsz a sorok között olvasni,
  • fontos számodra az őszinteség,
  • nem éred be az átlagossal,
  • ott tudsz lenni a megfelelő pillanatban,
  • tudsz más emberek fejével gondolkodni,
  • tudod használni a kapott segítséget,
  • kellő mértékben őrült vagy.

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • kérdezni, tanulni, fejlődni,
  • kommunikálni, kommunikálni és kommunikálni,
  • ügyfeleket szeretni, biztatni, segíteni és megint csak szeretni.

Egyéb teendők is adódhatnak:

  • ingatlanokat felmérni, szerződéseket megkötni,
  • időpontokat egyeztetni, ingatlanokat bemutatni,
  • vételi ajánlatokat készíteni, adásvételeket megszervezni,
  • hinni abban, hogy az ingatlanpiac legjobb szolgáltatását értékesíted.

  • fényképes önéletrajzzal a kosalajos@kosalajos.com email címen.